| anonim_4396 a întrebat:

PARERI DEPANERO?
Mi s-a stricat laptopul si cum nu pot sa merg la service in orasul unde stau, vreau sa-l trimit la Depanero (in Bucuresti) prin curier.
Problema este ca nu am mai trimis nimic la reparat si vreau sa stiu daca este de incredere service-ul.

1 răspuns:
| JulyDreams a răspuns:

Eu am mai reparat device-uri la ei si a fost ok. Dar vezi ca s-ar putea sa primeasca doar produse in garantie si vandute de eMag. Nu mai stiu sigur. Mai bine suna-i ca sa verifici.