| Andutuu a întrebat:

Pc-ul a luat-o razna.Cand intru pe google incepe sa scrie singur, si nu mai raspunde comenzilor.De exemplu daca apas S,P,D sau alt buton, imi dau sa salvez ceva si mai multe.Am verificat tastatura, este buna.Precizez ca nu intotdeaua face asa, doar cand il apuca.

Răspuns Câştigător
| ribak a răspuns:

Probabil este virusat. Reinstaleazai windows-ul!

4 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Google-norton eraser power-incarca-l-foloseste-l

| floryn1993 a răspuns:

Https://www.malwarebytes.org/, variant free sau pentru licenta scrie inapoi

| Paul199313 a răspuns:

Mai mult ca sigur e virusat! Reinstaleaza windows-ul!

| Andutuu explică:

Multumesc tuturor pentru sfaturi, o sa schimb windowsul, avand in vedere ca din Aprilie Windows XP dispare.