| Onut_Dumitriu_1997_IJmA a întrebat:

Pe 10.02. 2017 am facut o cerere de conectare la internet pentru pc, iar ei au venit pe 14.02. 2017 sa-mi faca conexiunea la internet, dar ei au refacut conexiunea pentru ceilalti clienti fiindca au fost taie niste bucati de cablu din reteaua lor instalata la noi in bloc de nu stiu cine, dar asta nu e tot fiindca ei spun ca la noi a fost taiat de mai multe ori cablu din retea. Cand au fost sa ma instaleze ei au venit de la ora 10 si un coleg de-al lor m-a sunat si mi-au spus ca vor veni dupa pranz, cand am venit de la servici la ora 4 ei erau acolo si inlocuiau toata reteaua, pe la ora 6 cand au si terminat imi povesteste la scara tipu ce s-a intamplat ca pana la ora 5 un vecin petrecea, intrebarea e ce au facut ei pana la ora cinci daca ei miau supus ca vin dupa ora 1 si ceva? Respunsul e ca ei au taiat cablul! RUSINE DATASISTEM... va rog sa ma ajute cineva cu problema asta fiindca ei au ramas singuri furnizori de inernet care sa acopere zona mea! VA ROG MULT SI SUNT DISPERAT!

2 răspunsuri:
| SatanaM a răspuns:

Nu inteleg!
Dar ori cum ei nu sunt deloc de incredere!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De la ce companie ai internetul sau vrei sa ti-l bagi si nu reusesti?
+ Vezi ca in contractul semnat de tine, au voie pana la 3 luni calendaristice de intarziere, adica puteai sta si mai mult.