| TestPetrut a întrebat:

Pe care dintre aceste sisteme desktop merge just couse 2 la low? si poate si gta 4 la ultra low ::

http://www.altex.ro/......d-free-dos

http://www.altex.ro/......-1gb-linux

http://www.altex.ro/......t520-linux

rfunda la cel mai bun raspuns si vot la ceilalti

Răspuns Câştigător
| Vizureanu_Corina_1978 a răspuns:

Pe 2 si 3 merge gta 4 si la fel pentru justcourse 2

10 răspunsuri:
| TestPetrut explică (pentru Vizureanu_Corina_1978):

Si ce jocuri mai merg?

| Cozzmy13 a răspuns (pentru TestPetrut):

Pai max payne 2 crysis 2 crysis 1 halflife 2 mafia 2 cam atat mai stiu nu prea mai joc de ceva timp

| TestPetrut explică (pentru Vizureanu_Corina_1978):

Si tu care zici sa-l iau pe 2 sau 3?

| Cozzmy13 a răspuns (pentru TestPetrut):

3 clar e mai bun

| sltlp a răspuns:

That post give me cancer.
3. este cel mai prost din toate de acolo.
iar 1 si 2 sunt aproximativ egale.

| TestPetrut explică (pentru sltlp):

Dar 1 are placa video integrata iar celelalte dedicate

| sltlp a răspuns (pentru TestPetrut):

Primul are ceva special fata de celalte, este procesor apu, ceea ce pare integrata, este de fapt un procesor mai slab+placa video puse la un loc.

| Cozzmy13 a răspuns (pentru sltlp):

O n-am vazut ca are placa video integrata scuze darnu am fost atent dar 3 cu placa video o si celeronul nu e mai bun decat pentinul iar amdul hmm nu-mi place happy dar e triple core hmm nu stiu ce sa zic

| sltlp a răspuns (pentru Cozzmy13):

Sa vedem. celeronul de la 2 e cu vreo 3-4 ani mai nou decat dual-core-ul de la 3. Tu ce crezi, in atataia ani nu a evluat. Daca crezi gresit, iti spun eu, ca e mai bun acel celeron 2 decat dual-core-ul de la 3. (oricum e un celeron dualcore)