| Durol a întrebat:

Am nev de raspunsuri numa de la cei care se pricep cu tehnologia daca e bun sau nu aceasta unitate http://www.altex.ro/......t520-linux

2 răspunsuri:
| Me2 a răspuns:

Nu e bun, are o sursa pocnitoare, o carcasa slaba, o placa video slaba, un procesor slab (chiar daca are 3.0 ghz)etc etc
Dupa cum vad bugetul este de 1500 ron
iti recomand urmatorul sistem, e cu mult mai bun
Procesor potent
Placa de baza buna, normala de buget
4 gb ram
HDD de 500 gb rapid
O placa video buna, duce si 1920x1080
Sursa de calitate
O carcasa destul de incapatoare
1650 ron daca vei folosi acest voucher:
ZLCOY2OJ
Poate altii,(aici ma refer mai mult la IulianP, srsdani etc), iti vor recomanda sisteme mai bune decat cel recomandat de mine, dar eu asa zic ca e bine
http://www.pcgarage.ro/vizualizare-wishlist/544514/

| IulianP a răspuns:

Nu este buna deoarece este de generatie veche.
Poti face un sistem pe componente mai performant decat cel ales de tine.
Sa inteleg ca bugetul tau este de 1500 RON?
Pe ce monitor il folosesti?
Cand vrei sa-l cumperi?