| TPUpunct a întrebat:

Pe ce site-uri pot cauta versurile unui cintec si sa gasesc cintecul?

Răspuns Câştigător
| summertime a răspuns:

Versurile unui cantec le poti gasi pe versuri.ro.Daca in acelasi timp vrei sa asculti si cantecul si sa vezi si versurile, scrie pe youtube numele cantecului+lyrics ex:Bruno Mars-Grenade lyrics.

3 răspunsuri:
| Gufiii a răspuns:

Versuri.ro gasesti versurile iar pe you tube dacda scrii numele melodiei + lirycs gasesti si versurile melodiei dac iti place sa canti scrii pe you tube melodia +karaoke succes funda?

| GabytzaDoolce a răspuns:

Pe www.versuri.ro sau daca vrei sa il si auzi dai pe youtube si scrii numele melodiei si lirycs fundita?;))

| Andrascorpia a răspuns:

Versuri cu videoclip gasesti pe http://www.versuri.us