| 123098lolol a întrebat:

Pe laptop am windows 7. De la un timp cand doresc sa pun o imagine pe dextop nu o pun full o pune in mijloc cu margine neagra. Ce pot face sa se puna full dextop?

3 răspunsuri:
| keytao a răspuns:

Schimba rezolutia la imagini cu acest program :
VSO Image Resizer v4. 0. 0. 46

http://www.megaupload.com/? d=YTUU6GQB
Pass: MARBOL postat la 29 August 2010 15:08

| Fluture a răspuns:

Buna.
iata pasii pe care trebuie sa'i urmezi, dar nu sunt sigura ca s-a modificat singur tipul de loc pe care il are fotografia pe ecran.
1.click dreapta pe ecran
2.Properties
3.Click pe cuvantul "Desktop" de sus
4. undeva in dreapta ai "Position"
trebuie sa setezi de acolo cum vrei sa se vada fotografia de ecran:in centru, pe tot ecranul sau m multe imagini la felhappy
bafta:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da click dreapta pe desktop si dai pe `personalize`. Pe urma cauti `desktop background` si setezi de acolo.