| AndreyIstetul a întrebat:

Pe Metin2 am voie cu mai multe conturi pe un server? Vreau sa-mi raspunda cinava care stie sigur!

Răspuns Câştigător
| Clutsky a răspuns:

Exista o regula, la orice mmo-rpg, aceea ca nu ai voie cu mai multe conturi pe acelasi server, deci .de putut poti, dar nu ai voie!

citeste aici, Terms & Conditions Metin2
"5. 1. The user is only allowed to have one account per game round (i. e. world, universe), unless the game rules explicitly state otherwise. The use of several user accounts is not permitted. Such multi-user accounts can be deleted or banned at any time and in its sole discretion."

19 răspunsuri:
| madalicious a răspuns:

Nu, nu poti avea mai multe conturi pe acelasi server! pentru ca se afla dupa IP si ti se suspenda toate conturile dupa aceea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Stiu ca poti avea mai multe conturi pe acelasi server.

Pa-pa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vorba lui Yayo poti da sa nu fie contul tau ci a unui prieten si sal crestibig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sigur ca poti dar nu pe accelasi email crede-ma eu amvreo 5

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da poti
avea mai multe conturi pe un server

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu sa stii ca nu poti... cati ani ai de nu stilaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gj, fj

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da normal ca poti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da poti ca eu am 3 si nu mi-a facut nimic si le am de mult timp

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da lol ca da
ce naiba! lol ca da
de ex eu am 2 conturi pe severul virgo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dati si dau unu de lvl 99

| caracatyta a răspuns:

Poti avea si 50 de conturi...nu conteaza dar de obicei mai toti au 2 conturi(unul de lv1 pentru shop si altul ca si cont principal)

| bosuletul a răspuns:

Nu poti finca esti prost

| aka a răspuns:

Nu ai voie sa faci astfel de conturi, dar totusi, daca vrei te vor prinde rapid daca nu ai unele chestii sau te spune cineva...

| florinparvu20 a răspuns:

Ai voie pe acelasi server