| Andaci_Tibi_1995 a întrebat:

Pe router beculetul voip este rosu si din cauza lui nu functioneaza netul.
Am abonament la Romtelecom cu voce zero am resetat routeru si tot nu merge am verificat am schimbat cablurile dar ton nu merge. ajutati-ma va rog.

2 răspunsuri:
| tr3ig a răspuns:

Suna la ei la relatii cu clientii si spun asta, ei pot verifica semnalul si toate cele si stiu ce sa iti zica ce sa faci!

| danutzu96 a răspuns:

Voip trebuie sa stea rosu si nu are treaba cu internetul. Verifica becurile "Internet" Si "WAN" sa fie verzi.