| anonim_4396 a întrebat:

Pe site-ul www.mywebface.com,este o chestie draguta, aceea cu "create a carton". Dar dupa ce imi fac imbracamintea, parul si celelalte, nu stiu cum sa salvez tot ce am facut! De unde se salveaza si se mareste imaginea?

2 răspunsuri:
| DoarEuInLumeeeaMeeeeeeaaaaa a răspuns:

Nu e niciun next jos.

| deedeedeyutza_3357 a răspuns:

Dupa ce ti-ai creat desenul dai next jos in dreapta sub imagine si dupa aceea o sa iti apara din nou imaginea si sub ea print creation si save to computer, iar tu dai click pe save to computer si alegi in ce folder sa salvezi imaginea, atata tot.happy