| alienkros a întrebat:

Pe unde bagi jocurile in psvita?

Răspuns Câştigător
| TheTimeKiller a răspuns:

Pai PS vita este cea mai noua consola portabila de la Sony. Are cel mai avansat OS si nu se poate moda inca big grin. O sa se poata moda peste ceva timp dar nu acum. In caz ca ai avut psp modat sti ca bagi jocurile pe card intr-un folder ISO si le pornesti, asa va fi si la psvita peste ceva timp cand oamenii isi vor da seama cum il pot sparge(OS-ul). Caile oficiale(ca sa zic asa) ca sa bagi jocuri sunt prin UMD-uri(CD urile mici care intra in consola) sau sa le cumperi din market-ul Sony(cu bani adevarati). Sper ca te-am ajutat sa intelegi putin. Funda?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca se introduc pe un card de memorie ( nu sunt sigur, nu am avut de a face cu PSP-uri ).