| cristitipu a întrebat:

Pe you tube... Cand incarci (postezi) un videoclip iti cere sa complectezi niste lucruri: titlu, descriere, etichete etc. La etichete, cum sa faci sa ai mai multe vizionarai? adica sa ai mai multi vizitatori ai videoclipului, trebuie ca la "etichete" sa scrii cat mai multe sau cat mai putine?

Răspuns Câştigător
| Madalin a răspuns:

Pai nu trebuie exagera de multe...am vazut ca un videoclip avea 4 etichete si o gramada de view`uri dar poti sa trimiti un mass pe messenger cu linkul de la vid si ai rogi sa dea mai departe mass`uwinking
Bafta