| SingleForOne a întrebat:

Pentru a fi utilizator experimentat contabil, trebuie să cunosc ambele programe, SAGA C și SAGA PS?

Firmele folosesc și alte aplicații, precum WinMentor sau altele?

1 răspuns:
| niiiiy a răspuns:

Pentru a fi utilizator experimentat contabil, ar fi benefic sa cunosti ambele programe, SAGA C si SAGA PS, deoarece fiecare dintre ele poate fi folosit in contexte diferite si pentru diferite tipuri de firme sau organizatii.
In plus, da, firmele pot folosi si alte aplicatii de contabilitate, cum ar fi WinMentor sau alte programe similare, in functie de nevoile si preferintele lor. Cunoasterea mai multor programe de contabilitate iti poate deschide mai multe oportunitati profesionale si te poate face un contabil mai versatil si eficient.

Sper ca te-am ajutat! Daca mai ai intrebari, nu ezita sa intrebi. Succes in cariera ta!