| CarolineD56 a întrebat:

Pentru cei care ati cumparat de pe EMAG, vreau si eu un laptop in rate, si am urmatoarea intrebare:
-Daca platesc la posta, prima rata, mai trebuie sa dau ceva in avans?

2 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

In primul rand, pentru a lua in rate iti trebuie o adeverinta de venit, loc de munca, si nu poti trimite banii prin posta.

| Jipa95 a răspuns:

Cnd cumperi ceva in rate platesti cu cardul numai la banca. Si in fiecare luna in care platesti rata, se percepe o dobanda.