| anonim_4396 a întrebat:

Pentru cei ce au propriul domeniu: e normal sa primesc zilnic comentarii spam/vizualizari fantoma sau se poate lua vreun virus? Si daca am luat virus, cum, de unde, ca nu prea am folosit domeniul... n-am publicat prea multe si comentat nicaieri cu el. Banez zilnic 2-3 ip-uri si m-am saturat. Mi-am instalat un antivirus din ala free, dar nu stiu cat de bun e

Răspuns Câştigător
| acidelic a răspuns:

Schimba-ti locatia siteului intr-un alt folder daca vrei sa fie privat. Asta se intampla de la firma de hosting, iti baga boti pentru a arata oameniilor ca hosturile lor se fac cunoscute rapid dar e cu totul fals.