| anonim_4396 a întrebat:

Pentru cine a folosit si poate inca mai foloseste avira antivirus free. Vi s-a intamplat sa dati peste un virus si avira nu a putut sa-l elimine?

3 răspunsuri:
| MissCamelia a răspuns:

Am avut niste virusi foarte rai, care mi-au dezactivat shieldul si nu puteam nici sa fac update pana la urma mi-am reinstalat windows si acum merge avira ok

| Legolas a răspuns:

Da. Avira o sa incerce si de pe CD/DVD-uri sa elimine virusii si nu o sa reuseasca(nu are cum). In rest tot ce a prins a papat...laughing

| simovacariu a răspuns:

Eu inca il mai folosesc si este eficient.Nu am intalnit aceasta problema.