| anonim_4396 a întrebat:

Pentru cunoscatori

Vreau sa cumpar video proiector.

Daca ma orientez spre BenQ TH681+ Second Hand si ii schimb lampa si ii curat ventilatorul de praf,... trebuie sa ma mai ingrijoreze ceva?

Adica, ma gandesc la surprize neplacute.

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Cu BenQ surpriza este daca merge fara surprize big grin

2 răspunsuri:
| AnthonyWhite a răspuns (pentru Bula):

Atunci Epson?
nu vreau sa am rainbow effect sau sa faca sunete urate de la ventilator sau sa se incalzeasca peste limita

Bula
| Bula a răspuns (pentru AnthonyWhite):

In acest caz nu cumpara aparat ieftin, iar la ce cumperi asigura-te ca ai service autorizat de fabrica.
Sau macar sa-ti gasesti un meserias bun, care stie sa faca reglajele la nevoie (rainbow, defocus, etc).