| anonim_4396 a întrebat:

Pentru cunoscatori

Vreau sa cumpar video proiector.

Daca ma orientez spre un BenQ TH681+ Second Hand si ii schimb lampa si ii curat ventilatorul de praf,... trebuie sa ma mai ingrijoreze ceva?
Sau un Epson?
nu am aflat care este mai bun;

Adica, ma gandesc la surprize neplacute. sa se incalzeasca prea tare, ori sa scoata sunete prea puternice de la ventilator sau Rainbow effect.

Răspuns Câştigător
| RaduMihaiRadu a răspuns:

Daca e vorba sa schimbi lampa eu nu prea m-as baga. Posibil sa cedeze mai multe la el. Daca e SH am merge sa-i fac o proba(10-15 min un filmulet pe Youtube la calitate maxima). Asta ca sa nu te trezesti cu regrete. Cat despre marca, eu am folosit mai multe modele de Benq si mi-au fost loiale si n-am avut probleme