| Cosmin9 a întrebat:

Pentru cunoscatorii de Sony Vegas:
Care este cea mai buna varianta AVI pentru a da render in Sony Vegas?
Se poate da render in format avi sa aiba exact 700 MB?
Ce varianta AVI din Render in Sony Vegas poate fi citita si de un DVD? pentru ca am facut fisiere AVI dar la DVD nu mergeau...
Multumesc mult pentru raspunsuri!

Răspuns Câştigător
| AG a răspuns:

Hello,
si eu am avut problema cu pusul pe DVD, incearca sa folosesti Sony DVD Architect Studio, s-ar putea sa te ajute. Cat despre prima intrebare, eu am incercat chestia asta
http://answers.yahoo.com/question/index?qid=20100205235551AAUyeMj