| Cristchentian a întrebat:

Pentru Samsung GT - C3010 de unde sa iau si eu niste teme? fundita

Răspuns Câştigător
| Minalore a răspuns:

Incearcă pe www.zedge.net. Cauti la Download la hemes, alegi acolo ce telefon vrei(nu stiu daca se poate si fara sa ai cont, dar iti faci imediat). Dupaia il downloadezi pe calculator si il iei cu firul de la telefon sau cu bluetooth.

4 răspunsuri:
| мαddยtรรα a răspuns:

Ceau fata...
pai intra pe www.blogger.com
de acolo iti faci cont` si te tot descurcii. eu am un site personal si l`am facut cu ajutorul acestui link` >:D< [ mie`mi place :)):>]

| Iull14 a răspuns:

Eu n-am gasit teme pentru Samsung Gt-c3010 :d

| orosdoru a răspuns:

Nu prea gasesti teme pentru Samsung sad FUNDA?