| CrisS_5386 a întrebat:

Pentru telefonul LG KP502 se poate gasi un program sau absolut orice pentru a avea internet free?worried Am nevoie. daca stie cineva astept raspuns.:::[Multumesc Anticipat!]:::.

2 răspunsuri:
| Saibot a răspuns:

Nu poti avea internet free pe LG KP502 din cauza ca nu are receptor wlan (wireless), asa ca singura solutie e sa iti iei alt telefon care sa aiba wlan. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Program nu dar te poti conecta la reteau cartelei sunand la servicii cu clientii.