| metrix a întrebat:

Poate rula avast free cu licenta si kasperki internet security impreuna, adica sa ruleze deodata?

6 răspunsuri:
| virusake a răspuns:

Nu, nu se poate si nici nu e indicat.
Acum nu stiu sigur exact daca acea avertizare ca mai ai un antivirus instalat dispare si poti sa continui instalarea sau nu te lasa sa treci mai departe.
Oricum, un lucru e clar, e o prostie ce incerci tu sa faci.
Ramai la un antivirus (care vrei) ca o sa faca fata cu brio.

| Kattan a răspuns:

Poti sa pui si 5 antivirusuri. Si toate or sa manance memorie. Si o sa ai un calculator TV. Adica o sa stai sa te uiti la el.

| Catalion a răspuns:

Nu iti recomand. Nu trebuie sa instalezi 2 antivirusi in acelasi timp. Unul si atat.

Răspuns utilizator avertizat
| mihaela31 a răspuns:

Eu stiu ca nu este indicat sa ai mai multe antivirusuri active pe calculator, se creeaza un conflict si iti va incetini si calculatorul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, pentru ca apar "conflicte de interese". Dupa cum ti-a spus si Jmecher, ajungi de te uiti ca pisica-n teava laughing