| Victor195 a întrebat:

Pot cauta frecventa radio din pc adica sa fie vreun program care poate sa scaneze frecventa radio (mhz)?

Răspuns Câştigător
| nutepriveste21 a răspuns:

Pc-ul, pentru a executa anumite comenzi are nevoie nu numai de softuri ci si de partea de hardware. Pentru a scana frecvente radio e nevoie de un tuner fm care de regula il au incorporate majoritatea tv tunerelor. Dupa ce achizitionezi o astfel de placa, instalezi driverul si apoi o sa poti face cea ce vrei. Softurile necesare sunt furnizare odata cu placa.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O fi, dar daca nu ai antena radio cuplata degeaba scanezi happy