| DEBrown a întrebat:

Pot face ca atunci cand pornesc calculatorul sa porneasca o melodie odata cu el? Am Windows 7.

Răspuns Câştigător
| thekillerboyka a răspuns:

Da se poate
Dai click dreapta de desktop si apoi apesi pe ultimul Personalize. Acolo alegi thema ( aia nu te intereseaza) dar un pic mia jos scrie sa alegi wallpaperul si sunteul de la start up^^ acolo iti pui u melodia!
Nu va rupa cu vreaun player ( winamp) e in locul vechiului sunet de pornire!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar nu sunetul de start-up(că acela doar se dezactivează, nu se poate schimba), ci sunetul de log on.