| Mihail123456 a întrebat:

Pot pune windows 10 pe un hard extern de si dupa sal schimb windows pe computer hardul are 250 gb

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Teoretic se poate, practic trebuie sa prepari hard disc-ul ca si pentru un stick de memorie usb, sa fie bootabil si partitionat. Singurul inconvenient va fi viteza redusa, daca nu folosesti port usb 3.0

| untu a răspuns:

Iti recomand sa ramaneti la calculatorul echipat cu windowsul preinstalat! Nu puteti schimba sau upgrada!

Răspuns utilizator avertizat
| Robert186 a răspuns:

Da se poate pentru că și eu am făcut asta sper ca te-am ajutat