| Zara_8585 a întrebat:

Pot raporta pe ceva de pe site?
Mia copiat numele si nu tolerez asta
Cum?

13 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Am vazut pe site si mai rau, de ex. vreo cinci sau sase "soare". Am vazut si pe celalat utilizator, este "zara" asa ca nu este chiar la fel. Nu stiu de ce programul accepta, de ex.cand mi-am facut contul de mail a trebuit sa schimb mai multe nume, deoarece ce vroiam mai exista. Poti scrie administratorului dar nu cred ca vei rezolva ceva. Succes si numai bine!

GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Nu poţi raporta faptul că ţi-a copiat numele. Asta e, învaţă să ignori, nici administratorul nu poate face nimic în acest sens! Baftă!

Shin
| Shin a răspuns:

Ar trebui sa fi mai toleranta... Gandeste-te ca "Zara" nu e nici pe de parte un nume original. La randul tau si tu l-ai copiat de altundeva si nu ai drepturi asupra acestui nume happy E doar un nume, cel mai bine ar fi sa-ti inventezi tu o identitate, astfel macar o sa stii ca este originala 100% tongue
Numai bine, Shinwinking

| hippiemuslim a răspuns:

Vai draga, parca ti-a furat vreo descoperire stiintifica nu alta. Nu stiu cum te tolerezi.

| IrinaAndreea a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa nu se mai poata schimba username-ul straight face Si mie mi se pare foarte aiurea faza, chiar daca nu e creatia ta, totusi pot intelege ce aiurea se simte.

| Ballet a răspuns:

Dai pe contact, apoi completezi acolo si dai trimite:*

| smilerz19 a răspuns:

Acolo la Contact sus, ii scrii adminului.
Asta se intampla des. Si eu as zice la fel ca fosta TraficantaDeSentimenteRoz, dar problema e ca nimeni nu stie care e originalul, dupa ce apar copiile. Asa ca, mai bine raporteaza.
Sper ca am ajutat.

Răspuns utilizator avertizat
| madvideo a răspuns:

Da scrie un email adminului...

| mymy a răspuns:

Pai trimite un mail la contact acolo suswinking

| kayron99 a răspuns:

Trimitei un email in care sa ii explici de ce nu vrei sa iti copieze numele dar alegeti cu grija cuvintele ca sa nu o enervezi si sa nu mai il schimbe

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Auzi dar crezi ca mie imi convine ca dupa ce am avut niku TraficantaDeSentimenteRoz sa mai apara alte traficante de nu stiu ce chatterbox.
Stiu ca este enervant, dar pastreazati capu sus, copia nu intrece originalul oh go on.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.tpu.ro/utilizator/hlsm
Deci uite fostul meu nick si poza mea:-L, deci acum o iau personal! Zau ca imi vine sa matur cu ea!