| cosminextreme1208 a întrebat:

Pot sa actualizez androidul meu de la 2.0 la 4.0 pe Samsung galaxi s mini

Răspuns Câştigător
| yonwtz007 a răspuns:

Da se poate, intri la mai multe si acolo gasesti si linkurile pentru download uite aici:
http://www.youtube.com/watch?v=d96YvShHWCA

4 răspunsuri:
| DenisIonut01 a răspuns:

Official nu, neofficial da
Poti instala 4.0 cu cyanogenmod dar iti va merge mai greu adica cu lag (anumite blocari)

| DarkAngelz a răspuns:

Nu...poate la 2.0.10.0003-66.33
sau cv de genu am android 2.3 si la o actualizare mi-a aparut ceva de genu si doar mi a actualizat aplicatii de care nu aveam nevoie si mi a mancat memorie

| vladutz12345 a răspuns:

Pe mini nu merge.

| tibi1701 a răspuns:

Nu se poate de pe mini.