| sweetys a întrebat:

Pot sa fac setarile unui router tp-link, daca nu este conectat cu un cablu la laptop? Daca da cum?
Stau la camin si implicit firul cu care vine routerul il conectez intre casuta de net a camerei si router. Acasa cand l-am folosit stiu ca il conectam si la laptop cand ii faceam setarile de baza. Am CD, dar nu reusesc sa-i fac nimic. Macar sa stiu daca am sanse sau daca trebuie sa mai fac rost de un cablu.

1 răspuns:
| HadesSs a răspuns:

Te conectezi la wireless, apoi bagi 192.168.1.1 si ai pe spate la router admin si parola. Apoi intri in stanga si bagi setarile la mine acasa a mers asa.