| śŇŇŇiKeŘś a întrebat:

Pot sa ma logehz de pe ps3 pe steam? Adica sa zicem ca am pe steam niste jocuri. Imi iau ps3 si vreau sa descarc acele jocuri in ps3. Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Nu poti sa faci asta de pe PS3, doar pe pc si trebuie sa ai consola modata ca sa mearga jocurile.

2 răspunsuri:
| dude_1854 a răspuns:

Nu nu merge doar pe PC Funda?

| MadalinChiriac a răspuns:

Da frate dar nu stiu sigur cum cand intri in steam ai optiunea pentru PSN nu stiu sigur cum sta treaba dar stiu sigur ca steamu a trequt si pe ps3 nu toata jocurile sunt compatibile.