| Trixx a întrebat:

Pot sa-mi sterg cumva toti prietenii de pe facebook? Am foarte multi straight face vreau sa ii sterg si dupa sa dau add doar la cei care ii cunosc

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Pe toti o data asa din 2-3 click-uri NU POTI!
Intra pe facebook la Contul meu(dreapta sus) ->click pe Editeaza Prieteni->o sa-ti apara toti prietenii ->si daca te duci cu mouse-ul pe casuta PRIETEN din dreptul fiecarui nume o sa-ti apara in prima linie ->Close Friends ->click OK si l-ai sters! ESTE SINGURA MODALITATE MAI RAPIDA DE STERS PRIETENI DE PE FACEBOOK. Bafta!