| LeonardZenga a întrebat:

Pot sa salvez o poza care este pe Instagram s-o salvez în telefon?

Răspuns Câştigător
| Jane003 a răspuns:

Fă un screenshot și decupeaz.o rolling on the floor) e cel mai simplu.

4 răspunsuri:
| 1Marinn1111 a răspuns:

Pozele altcuiva nu cred ca merg salvate ( doar salvate în colecția ta ).dar poti face screen shot

| Valyasdfg a răspuns:

Da se poate! Caută pe google play asta: insta save, și dupa aia o să te descurci tu nu-i greu, parcă la început îți arătă app cum funcționează happy trebuie să copiezi url.ul ăla, etc bla bla, nu-i greu,

| Yurisa a răspuns:

Poti de pe laptop daca dai click dreapta si apoi pe "view source"
Pe telefon poti ori cu screenshot ori cu aplicatii speciale

| LeonardZenga explică (pentru Jane003):

A mers, mersi.