| RebyRbk a întrebat:

Cum salvez o poza de pe instagram pe laptop, multumesc, dau funda!

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Intra aici http://instaport.me/ logheaza-te cu contul de instagram apoi, urmeaza instrucțiunile simple furnizate de Instaport. Aplicatia iti permite să salvezi imaginile din Instagram la un alt site de social media, sau le poți salva in propriul calculator (. Opțiune arhivă ZIP).

Succes!

4 răspunsuri:
| BlackEyedGirl a răspuns:

Cu print screen, intri in paint, o salvezi apoi decupezi doar poza respectiva cu Microsoft picture manager sau cu alt program

| ReViNeMaScAtii a răspuns:

Apesti pe "print screen"--- te duci in paint apoi apesi pe "ctrl"+ "v" si iti apare acolo imaginea

| Mariiam a răspuns:

Îi faci un printscreen cu Photoscape-ul, de exemplu.

| Cristian_Nicu_1996 a răspuns:

InstaSave descarci aplicatia de pe google play