| ady001 a întrebat:

Pot schimba placa video a unui laptop daca ea este dedicata?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da se poate big grin

| flyer90 a răspuns:

Nu poti. Foarte putine laptop-uri au posibilitatea de upgrade a placii video si de obicei sunt modelele high-end pentru gaming

| Cameleonnn a răspuns:

Cred că da. Dacă nu merge mai baga rami.Cu cat ai mai mult la ram placa video se măreşte.De ex dacă ai 4gb ram placa este de 512. Sper că ti-am fost de folos

| redlynx90 a răspuns:

Da normal ca merge la fel cum faci cu pc-ul doar ca trebuie sa ai grija Uite aici cum http://www.youtube.com/watch?v=e-KQdwIovaw