| uNKN0Wn a întrebat:

Poti sta pe invizibil pe Facebook? Daca da, cum?

Răspuns Câştigător
| iSimo a răspuns:

Dawinking la bara de chat iti apare acolo o rotita pe care scrie optiuni si dai pe opreste chatul, daca nu merge asa de exemplu cand vorbesti cu cineva pe chat iti apare o rotita, dai acolo si dai pe " apari offline in chat pentru persoana respectiva cu care vorbesti

2 răspunsuri:
| Konata a răspuns:

Buna!
Dand click pe Chat -> Optiuni -> Deconecteaza-te, te poti seta in modul offline si astfel ceilalti nu voi sti ca esti conectat.

http://i.imgur.com/Bnahm.png

| mona a răspuns:

Iti deconectezi chatul si atunci nimeni din lista ta de prieteni nu va sti cand esti pe facebook