| anonim_4396 a întrebat:

Probleme cu Chrome! Merge fooooarte greu. Cand am deschisa o fereastra de Youtube sa ascult o melodie si in paralel navighez pe Facebook, deja e mort. Se incarca foarte greu iar la Youtube imi zice mai mereu ca " plug-in has crushed" sau ceva de genul. Help! sad

8 răspunsuri:
| thalyslly a răspuns:

Descarca alt browser

| BlaaBlaa a răspuns:

Si la mine merge extrem de greu de la un timp si imi apare mereu plugin-ul ala crapat, am incercat tot posibilul dar tot asa face, asa ca am renuntat la el si m-am mutat pe Mozilla.

| ILoveSummerTime a răspuns:

Buna! Si mie mi s-a intamplat la fel, sincera sa fiu, nu mai puteam de nervi. Acum folosesc Mozilla Firefox. Ti-l recomand si tie pentru ca merge foarte bine. Sper ca am putut sa te ajut!
Funda? happy

| Mihai_Răileanu_1991 a răspuns:

Foloseste opera pentru youtube...nu o sa mai ai probleme cu chrome

| Diablo43 a răspuns:

Dezinstaleazal si install againwinking

| RSfan a răspuns:

Descarca browserul mozila firefox, si daca iti merge la fel, fa update la plug-inuri.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu am probleme cu Chrome. De cand au bagat Google Doodle pe pagina "Fila Noua" se misca foarte greu. Asta pentru ca "Google Chrome a fost actualizat" Descarca Opera, este bazat tot pe Chromium. Mie mi se pare ca merge foarte bine. Iar in legatura cu YouTube-ul, poti actualiza Flash Player-ul.

| dannyel86 a răspuns:

Tot timpul vei avea probleme cu browser-ul Chrome, intrucat procedura de update blocheaza nu numai internetul, dar si calculatorul. Activitatea procesorului se ridica la 100 % si ramane asa pana se finalizeaza actualizarea automata. Am rezistat ceva timp cu problema asta, s-au faut sesizari catre Google si, pentru ca n-au gasit inca solutii la problema asta, am decis sa folosesc alte browsere disponibile (Mozilla, Opera), care m-au scapat de stresul acesta frecvent. Pana nu-si rezolva erorile de update, ai face bine sa-l eviti.