| doraz a întrebat:

Folosesc ca browser Opera, dar cand intru pe un site care are anumite animatii sau unele poze imi scrie "plug-in disabled"
si dau click pe el si ma duce in Opera plug-ins adica aici opera:plugins
si toate sunt date la "enable".
Ce are de nu merge?!
Nici pe youtube nu mergea, adica imi tot aparea sa descarc Adobe Flash Player, il instalam si tot nu mergea. Acum merge, dar daca ascult o melodie sau orice spune de 2 ori acelasi cuvant, nu intelegi nimic din melodie sau din clip. E groaznic.
Ce pot face? Va rog sa nu-mi dati solutii de genul :"instaleaza-ti chrome sau alt browser" pentru ca eu vreau sa raman la Opera.
Multumesc anticipat happy

5 răspunsuri:
| FlorinDiablo a răspuns:

Nu ai pluginuri instalate si de asta daca vrei te ajut eu da-mi add la florin. diablo si iti fac eu opera sa mearga calumea.

| littlemonkey a răspuns:

Dezinstaleaza flash player-ul! Mergi aici http://get.adobe.com/flashplayer/otherversions/ asigura-te ca descarci versiunea compatibila sistemului tau de operare dupa care selectezi flash player for other browser.

| littlemonkey a răspuns:

Incearca sa reinstalezi atat Opera cat si flashplayer-ul.
Daca nu reusesti pot incerca si eu dar trebuie sa ai instalat programul teamviewer.

| jokerul88 a răspuns:

Descarca google chrome e cel mai bun browser c

| sovanel a răspuns:

Opera:config#Extensions|Plugins
baga asta in bara si selecteaza tot si da save. funda?big grin