| Mihail_Gavril_Pop_1966 a întrebat:

Probleme cu tastatura la Laptop Toshiba in loc de a apare 7*A~

2 răspunsuri:
| AnonyYZ a răspuns:

Incearca sa umbli la setarile laptopului. Vezi daca tasta respectiva este blocata, la fel si tasta ''a''. Daca cele doua taste sunt blocate, si nu merg, poti sa incerci sa le scoti, sau poti sa duci laptop-ul la reparat!

| AnonyYZ a răspuns:

Daca nu merge cele doua taste, poti sa umbli la setarile laptopului. Verifica daca cele doua taste nu sunt blocate, iar daca sunt, poti incerca sa le ''deblochezi''. Eu iti recomand sa il duci la un service sau ceva.