| kaball a întrebat:

Puteti sa imi spuneti daca GTA IV merge pe placa video ATI Radeon 4350 Gt 512 mb + 3 gb ram?/

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Cerinte de joc minime GTA IV
cpu: Intel core 2 duo 1. 8ghz, amd athlon x2 64 2. 4ghzcpu speed 1. 8 ghz
ram: 1 gb for (windows xp) / 1. 5 gb for (windows vista)
os windows vista - service pack 1 / xp - service pack 3 / windows
video card: 256mb nVIDIA 7900+ / 256mb ati x1900+
free disk space: 16 gb

Cerinte de joc recomandate pentru GTA IV sunt:
cpu: Intel core 2 quad 2. 4ghz, amd phenom x3 2. 1ghz
cpu speed: 2. 4 ghz
ram: 2 gb (windows xp) 2. 5 gb (windows vista)
os: windows vista - service pack 1 / xp - service pack 3 / windows 7
video card: 512mb nVIDIA 8600+ / 512mb ati 3870+
free disk space: 18 gb

6 răspunsuri:
| Kanghu a răspuns:

Pai la 512 pdram si 3 gb ram ar trebui sa iti mearga. Vezi totusi si ce procesor ai.

| muzicalBoX a răspuns:

Depinde si de procesor dar cred ca merge

| DjMitZză a răspuns:

Sigur trebuie' sa-ti mearga thinking

| DaVà a răspuns:

E posibil sa-ti mearga! S-ar putea ca placa ta video sa nu suporte fisierele de tip. wtf si. gln pentru ca sunt in HD big grin

| kaball explică:

AndreiEo nu este o problema cu fisierele HD