| Cristi_Moianu_1989 a întrebat:

Puteti sa imi spuneti si mie un telefon la fel de performant ca Samsung galaxy s4 dar sa fie mai ieftin ca un galaxy s4!
Ofer funda!

Răspuns Câştigător
| fpr139 a răspuns:

Samsung Galaxy S4, Mini. happy
Şi spun asta deoarece, în momentul de faţă deţin deja unul, din propria decizie. şi pot spune că sunt mulţumit pe asemenea. De fapt, ca să spun. rulează chiar mai rapid decât un S4, datorită dimensiunii sale. Iar ca să îmi mai spun o părere, e încurajator şi design-ul. deoarece e mai confortabil, decât să te plimbi cu cărămida în buzunar.
Eu l-am cumpărat acum câteva luni cu aproximativ 850 lei, în ofertă de la Altex. scăzut cu respectiv 200 lei faţă de preţul normal.
Iar dacă e să luăm preţul actual al S4-lui. diferenţa ar fi de aproximativ 300 lei, neluând în calcul restul, dacă vei prinde o ofertă pe asemenea. happy