| ADMADV a întrebat:

Puteti verifica daca sunt piesele compatibile, daca lipseste ceva, daca e ceva inutil sau in plus? Va rog
https://www.pcgarage.ro/vizualizare-wishlist/4722734/

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Mai pune o sută și ia 16 g.ram

| marinaru777 a răspuns:

In loc de hhd urile alea doua mai bine un ssd de 512 gb. Daca vrei jocuri mai mari sau 2, 3 jocuri e cam mic de 240 pentru ca am si eu de 240.

| Cosmin89321 a răspuns:

Scoate acel hard disk de acolo, pune inca un ssd de 240 sau direct unul de 480gb. Daca te joci, memoria te va incetini uneori.

| Cosmin89321 a răspuns:

Scoate acel hard disk de acolo, pune inca un ssd de 240 sau direct unul de 480gb daca te joci jocuri. Daca ai un motiv pentru a folosi un hard disk atunci tine l. Totodata daca te joci memoria te incetineste uneori, as pune macar inca 4gb, maxim inca 8gb