| thenight a întrebat:

Recent am cumparat un laptop HP pavilion 15-n003sq si nu reusesc ca fac butoanele de comanta rapida sa functioneze as doti ajutor.

2 răspunsuri:
| Levente a răspuns:

Poți să ai mai multe motive pentru care nu iți cunționează scurtatură (shortcut) de pe desktop (masă).

Dacă dai la propietați (properties) la icoană respectivă o să vezi că calea care e trecută acolo nu mai e valabilă.

ori

Programul nu mai rulează din alte motive. Poate fi și viruș sau alte diverse motive.
Pentru a crea o scurtatura poti urmarii pasii din tutorialul de aici: http://www.7tutorials.com/how-create-shortcuts

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu as "DOTI" sa iei lectii de limba romana si sa faci comanta rapida de DEX