| Porcar a întrebat:

Recomandati-mi si mie niste earbudsuri intre 200 si 400 de lei dar care sa aiba un volum inalt si bass puternic.Va multumesc!

1 răspuns:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Si care va fi sursa sunetului? Vrei sa asculti Spotify pe telefon si sa bubuie basul din niste doape amarite? Volum mare - daca ai si sursa decenta - ai si la casti de 50-70 RON fara probleme. Bas cine stie ce nu ai pe earbuds datorita conceptiei. Cu incintele alea mici, cam orice ai face, esti limitat. In loc sa te arunci la branduri celebre, ti-as recomanda sa incerci ceva de la Brainwavz Audio. Sint ceva gen Xiaomi ca si calitate/pret, dar mai mult specializati pe audio. https://www.brainwavzaudio.com/collections/earphones/products/m2-earphones