| alex2009 a întrebat:

Recpmandatimi si mie un anti-virus dar fara norton, bitdefender, Avg, avira, nod32 f-secure sau avast Multumesc

12 răspunsuri:
| Parintele a răspuns:

Kaspersky antivirus, mc afee, comodo, king soft, panda, PC tools.

| Carouri a răspuns:

Eset Smart Security.

| mariobros a răspuns:

Iti recomand McAfee, il foloseste si HSBC, o mare banca internationala, eu de cand il am nu mai intampin probleme cu virusii, e valabil un an, gratis.

| retouchan a răspuns:

Kaspersky, Panda! Eu cred ca sunt cele mai bunebig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Kaspersky internet security (NU anti-virus). E o suită de securitate completă (conține firewall, antispyware, antispam, adblock, etc).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

McAfee.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Kaspersky mc afee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Comodo internet security

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

McAfee sau avast

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Panda2010 global protection este cel mai bun antivirus 2010 pe care l-am avut pana acum

| ewen a răspuns:

Avira cel mai bun antivirus gratuit

| iemiliea a răspuns:

Zonealarm... e fff bunwinking