| Ioana_Dobrinas_1984 a întrebat:

Recuperare cont yahoo mail nu ma mai pot autentifica. Nu mai introduc parola ci codul care mi l-a trimis pe mail insa nu am acces la mail, stiti cumva cum sa scot cheia accont?

3 răspunsuri:
| DraionoDragos a răspuns:

I dai am iuitat parola sau chieia

| suntvlad a răspuns:

Pe viitor e recomandat sa urmam pasii oficiali de recuperare a parolei, sunt diferite tutoriale cum sa faci asta pe net, poti de exemplu sa urmaresti informatiile din site-ul asta: Charmy.ro - Recuperare Parola Yahoo Mail

| suntvlad a răspuns (pentru suntvlad):

Scuze, cred ca nu am pus bine link-ul: https://charmy.ro/2018/08/31/recuperare-parola-yahoo-mail/