| Seredan_Pavel_1954 a întrebat:

Repet și eu aceiași întrebare pe care au pus-o și alții... De ce nu pot deschide linkurile (comerciale) primite pe yahoo. mail?!

1 răspuns:
| Mihai0101 a răspuns:

Popularul serviciu de e-mail Yahoo Mail se confruntă cu probleme în prezent, iar mii de clienți întâmpină dificultăți în accesarea e-mailurilor și conturilor lor.
Curățați cache-ul și restartați browserul: Uneori, problemele de conectare pot fi rezolvate prin curățarea cache-ului și repornirea browserului.