| matrix100 a întrebat:

Revista chip de calculatoare nu am mai vazut-o la chioscurile de ziare de cateva luni bune.....stie cineva vreo noutate despre ea?

Răspuns Câştigător
| GabiDumitrescu a răspuns:

Presa scrisa de IT/tech/gaming de la noi e moarta. Chip e suspendat momentan in Romania. Vezi aici: https://www.facebook.com/RevistaCHIP

1 răspuns:
| Bizon95 a răspuns:

Misto ca intrebi
e cam obsolte ideea de a cumpara reviste fizice, mai ales cu atata informatie la botul calului (canale de news cel putin) plus ca, gaseam revista aia pdf daca aveam chef cu atata piraterie in RO

deci, presupun ca au dat faliment cu spume (iar GabiDumitrescu ti-a dat si link)

iar ca dovada (de rahat, dar asta e viata) pe link-ul lui Gabi, vechi de 3 zile si doar 47 de like-uri, 19 comentarii si 4 distribuiri, absolut penibil la o revista distribuita national!

RIP (Rest in PIECESSS... SMALL PIECESSS)