| FireFall a întrebat:

Rezolutia maxima a monitorului meu este de 1680x1050, dar din windows atat e maxim: http://imgur.com/1G6KVgm
Cum fac sa pot seta la rezolutia maxima?

2 răspunsuri:
| al3xander a răspuns:

Pentru ca nu ai placa video instalata, trebuie sa o instalezi.

| Yuzoo a răspuns:

Pai, trebuie instalat driverul de la placa video, acela iti vede automat rezolutia ecranului si ti-l face 1680x1050, dar daca dupa ce instalezi driverul de la placa, vezi pe rezolutia cu 1680x1050 pe recomandat, nu o modifica, aia e cea mai buna rezolutie, daca o modifici o sa arate ciudat si bulit totul.