| dianna_2063 a întrebat:

S-a blocat adaptorul de card in laptop, am dat safely remove hardware si a iesit, dar dupa ce l-am conectat iar nu il mai citeste, s-a stricat? va rog ajutati-ma...

Răspuns Câştigător
| Andruşcă a răspuns:

Pai cand dai safely remove hardware(eliminarea in siguranta a unui dispozitiv hardware) il deconectezi, e normal sa nu-l mai citeasca acum.
Dupa ce repornesti calculatorul o sa-l recunoasca iar.
Cand s-a blocat prima oara cel mai probabil a fost din alte motive, adaptoarele astea de fel nu se strica usor.

1 răspuns:
| dianna_2063 explică:

Multumesc mult