| anonim_4396 a întrebat:

S-a luat curentul fix la jumatatea instalarii windows-ului.
Acum cand vreau sa booteze ca sa il instalez din nou, imi da eroare si se restarteaza. am incercat sa intru in bios, nimic.
ce pot face ca sa booteze normal de la inceput?

3 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Suspect. Instalarea nu are treaba cu bios-ul. Vezi daca nu s-a ars ceva la pc...

| RB26DETT a răspuns:

Se poate sa se fi stricat HDD-ul, am o cunostinta ce a instalat o data ceva pe PC si s-a luat lumina si i s-a ars HDD-ul, normal nu inteleg, ar trebui sa ai acces la BIOS

| K0sti a răspuns:

Vezi, de aia sunt bune UPS-urile! Posibil sa ti se fi busit hardul!