| TupacAlive a întrebat:

Sa-mi explice cineva detaliat cum se modeaza o consola Nintendo Wii.

Am auzit de undeva ca-mi trebuie un card SD de min 512Mb. sa-mi spuna cineva de unde sa-l cumpar online, cititor de card SD pentru PC (si asta la fel), router wireless. (asta n-am prea inteles )..., stick usb de minim 4 GB sau Hard-disk extern. si asta de unde sa-l cumpar online sa-mi spuneti.

Vreau sa imi descrieti detaliat sau sa imi da-ti un PM sa va dau id`ul de mess...

Inca nu am o consola wii, dar vreau sa stiu dinainte cum se modeaza ca sa nu mi-o iau degeaba

Scz am repetat intrebarea pentru ca n-am primit raspunsuri care sa ma ajute

2 răspunsuri:
| TupacAlive explică:

Vreau sa il modez singur... La mine in oras nu sunt oameni care modeaza wii... si sa trimit wii `ul in alt oras sa-l modeze nu vreau.

| simona_9283 a răspuns:

Buna uitate pe www.okazii.ro acolo veigasi baieti care se ocupa cu asa ceva la o sume de 50, 60 lei. mult noroc.